Kancelář / Ing. arch. Jiří Šťáva     grafika ikona mail grafika ikona mail +420 774 587 689
RODINNÉ DOMY

grafika rodinný dům RODINNÉ DOMY
INTERIÉRY

grafika obrázek interiér INTERIÉRY
BUDOVY

grafika obrázek budova BUDOVY
FASÁDY

grafika obrázek zateplení a FASÁDY
DESIGN

grifika obrázek DESIGN
Galerie
Individuální domy
Typové domy
Projekty
Stavební povolení
Konzultace
Vizualizace a 3D modely
Podpora stavby
Jak to vidíme
Jak pracujeme na návrhu
Ceny

Architektura je vnímána jako přehnaný luxus, který si nemůžeme dovolit. Cítíte to také tak? Nechte nás přesvědčit Vás o opaku a dovolte nám vést Vaše myšlenky o bydlení k dokonalosti.

Přicházíme k Vám jako průvodce, který Vás povede a bude Vaším partnerem otvírajícím možnosti na té cestě k vysněnému domu. Každý kdo přemýšlí o stavbě či přestavbě ví, že je to dlouhá cesta plná velkých nástrah. Ať už ze strany různých úřadů či firem ze stavebního prostředí.

Všichni Vás budou zahlcovat informacemi a budou se Vás snažit formovat ke svému prospěchu. Naší devízou je nezávislost, hlavní směr je pro nás spokojený zákazník, který nás doporučí dalším klientům. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a vkládáme do něj svou empatii spolu s Vaší spoluprací.

Architekt by neměl být nějaký samolibý guru. Ale Váš parťák, který se o Vás postará podle Vašich limitů, buď finančních nebo limitů složitého pozemku, přitom ohlídá aby jste se zbytečně neomezovali ale ušetřili… Ochrání Vás před různými Chytráky, ale hlavně rozšiřuje a otevírá Vaše možnosti, podle kterých se budete rozhodovat, aby Váš dům byl podle Vašich představ ideální a dokonalý.

Dobrý architekt Vám naslouchá, zajímá se o to co se Vám líbí nebo nelíbí, nic Vám nenutí. Postupuje s Vámi, po krocích, které máte neustále pod kontrolou. Považuje za nutné, aby Váš dům byl po praktické stránce dokonale funkční a vyhovující Vašemu životnímu stylu. Považuje také za důležité, nejen aby se Vám dům líbil, ale aby Vás bavil, užívali jste si prostor a soukromí i zahradu, těšili jste se domů a aby Vám sousedé záviděli.

Dnešní realita je už naštěstí taková, že architekt není guru, ale je prvořadým projektantem s širokým přehledem a snad i s talentem, pracujícím v běžné cenové relaci. A pomůže Vám buď dům navrhnout, nebo dotáhnout Vaše skici nejen tak, že se Vám bude dům líbit a ušetříte, ale udělá všechno pro to, abyste dům mohli milovat. Architektů přibývá a dnes naopak začínají být standardem, začíná to být i na výstavbě vidět, vyplácí se to a Váš dům morálně nezastará.

„Pomáháme Vám najít skutečně kvalitní cíl Vaší stavební investice“
„Kvalitní architektura je otázkou kvalitního návrhu – ne peněz „
„Jde o to vytěžit maximální efekt z minima“
„Pomůžeme Vám najít směr, přidáme tvůrčí přístup, funkčnost a účelnost“
„Návrh - je postupný proces ve spolupráci klienta a architekta“
„Podle špatného návrhu/projektu nemůže vzniknout dobrá stavba – na všem záleží“
„Každá věc ve stavbě souvisí s další – v první řadě nehledáme kompromisy ale soulad“

Architektura pro Vás